Menu

PDND Müzik

Youtube Kanalı PDND Müzik

Please Do Not Disturb Music

Sanatçılarımız: Soner Sarıkabadayı, Eylül, Genco Ecer, Emrah İş, Nurettin Çolak, Edis Görgülü, Gamze, Kemal Doğulu, Suat Ersoy, Serhan Yasdıman, Birol Giray, Tarık, Işın Karaca, Zerrin Özer, Mert Ali İçelli, Ahmet Kasut.

Berkcan Güven

Youtube Kanalı Berkcan Güven

Sebile Ölmez

Youtube Kanalı Sebile Ölmez

Sebi Bebi'nin Güzellik Okulu'na hoşgeldiniz. Bundan sonra Youtube'da güzellikle ilgili bildiklerimi, yeni aldıklarımı, sevdiklerimi sevmediklerimi, ilgimi çekenleri, alışverişlerimi, makyaj, saç modelleri, pratik bilgiler ve daha bir çoğunu burada paylaşıyor olacağım. Kendimi bildim bileli makyaja olan merakım ve ülkemizde yeterli eğitim ve materyal olmamasından dolayı bu konuda kendimi geliştirmek için sürekli araştırıp okudum. Yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ettim. Teknikleri uyguladım. Sonrasında çevremdeki kadınların sürekli olarak benden birşeyler öğrenmeye çalıştıklarını dolayısı ile de aslında herkesin bilgiye aç olduğunu farkettim. Bu sebeple video ile uygulamaları göstermenin yazmaktan daha pratik olduğunu farkederek blogumun uzantısı olarak kanalımı kurmaya karar verdim. Sebi benim adımın kısaltması. Yıllardır ailem ve çevrem bana Sebi ve Bebi der. Kanal adımı da sevimli bulduğum için ve başka isimlerle benzerlik taşımaması adına Sebi Bebi koydum.

Pelin & Anıl

Youtube Kanalı Pelin & Anıl

Pelin Akil ile Anıl Altan'ın challenge'ları, birbirinden komik skeçleri ve en çok izlenen Snapchat videolarına YouTube kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.

Tolga Çevik

Youtube Kanalı Tolga Çevik

Enes ve Tolga

Youtube Kanalı Enes ve Tolga

Enes Buladı ve Tolga Üyken’in hazırladığı “Enes ve Tolga”dan herkese merhaba.

Her Çarşamba ve Pazar yeni video yüklüyoruz. Amacımız sadece size eğlenceli ve güzel içerik sunmak. Yeni video’lardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.

The Makina

Youtube Kanalı The Makina

Merhaba, ben Buğra Akpınar. 1986-İstanbul doğumluyum. #themakina projesinin imtiyaz sahibiyim. Sponsorlar : MSi Türkiye Edelkrone"

Binbir Fikir

Youtube Kanalı Binbir Fikir

Merhaba, Hoşgeldiniz... Eser ve Gökçe'nin kanalındasınız şuanda. Binbir fikirle girdiğimiz bu ortamda, size en yeni en güzel ve en eğlenceli videoları sunmaya çalışacağız. Tabii bunlardan haberdar olmak için Abone olmanız gerekir;) Şimdiden iyi eğlenceler.

Mesela videolarımızda;
- Challenge (Meydan Okuma)
- Kendin Yap (do it yourself)
- Bilgi ve ipuçları,
- Tarifler,
- Küçük oyunlar,
- Vlog çekimler,
- Şakalar,
- Sizden gelecek güzel fikirler bulunuyor.

KULLANDIĞIMIZ EKİPMANLAR
Kamera : Canon Eos 70 D
İkinci kamera : Panasonic HC-V100
Bazen üçüncü kamera : Iphone 6
Bazen de : GoPro Hero 4