Projeler

Ülker Oneo | Berkcan Güven - Ferahladın mı Beril?

Kendine has şarkıları ve parodi klipleriyle YouTube'u sallayan Berkcan Güven ile Oneo için yeni ürünlerinin mottosu paralelinde bir parodi şarkı hazırladık ve muhteşem bir klip çektik.

Ülker Oneo | Enes ve Tolga - Ağız Koordinasyon ve Afet Merkezinde Bir Gün

Birbirinden eğlenceli tespitleri ve komik skeçleri ile YouTube izleyicisinin sevdiği Enes ve Tolga kanalıyla beraber Oneo için yeni ürünlerinin mottosu paralelinde bir skeç hazırladık.

Sen Benim Herşeyimsin | Berkcan Güven - Babama YouTube Kanalı Açıyoruz

Tolga Çevik'in Sen Benim HerŞeyimsin filmi için Berkcan Güven babasıyla beraber eski defterleri açıyor ve babasına bir YouTube kanalı açmaya karar veriyor. Baba-çocuk ilişkilerini merkeze aldığımız bu çalışmadaki amacımız insanların filme yönlendirmek oldu.

Sen Benim Herşeyimsin | Giyenbayan - Sonunda Babamı da Giydirdim!

Tolga Çevik'in Sen Benim HerŞeyimsin filmi için Giyenbayan kanalından tanıdığımız Ezgi, babasının giysi dolabından hazırladığı kombin ile babasına modern bir görünüm kazandırıyor. Baba-çocuk ilişkilerini merkeze aldığımız bu çalışmadaki amacımız insanların filme yönlendirmek oldu.

Profilo | İki Anne Bir Mutfak - Profilo ile Pişiriyoruz Serisi

İki Anne Bir Mutfak kanalı Profilo ile anlaşarak çocuklar için leziz tarifleri hazırladıkları haftalık video serisine başladı. Profilo aletlerinin kullanılarak hazırlandığı videolar ama annelerde Profilo marka bilincini güçlendirmek.

Mars Entertaintment | Bu Filme Gidilir

Bu Filme Gidilir ile Kaçış Yok filminin ön tanıtımı için video çalışması yapıldı. Film konusu ile alakalı bilgiler eğlenceli bir şekilde izleyicilere aktarıldı

Onedio

Onedio'ya video prodüksiyon hizmeti verilerek platformun ilk oyunculu videoları üretildi.

Bebelac | İki Anne Bir Mutfak

İki Anne Bir Mutfak ile Bebelac için anne çocuk kategorisinde 0-24 ay aralığını kapsayacak şekilde eğitici içerikler, besleyici tarif videoları ürettik.